Jak zacházet s benátským štukem v kuchyni

Kuchyně je místnost, kterou chce mít každá žena dokonalou, kromě dostatečného prostoru je nutná také snadná údržba a vzhled, aby se tam všichni cítili dobře. Kuchyňská linka se nikdy neumisťuje do prostoru místnosti, potřebujete neustálý přístup k elektrickým zásuvkám, abyste mohli vařit, což vede k otázce, jak vyřešit volný prostor, který vzniká za pracovní deskou mezi vrchní a spodní policí. Tento prostor se nejčastěji vyplňuje stejným materiálem, který je využit na výrobu kuchyňské linky.

Betónová stěrka (benátský štuk) "HH" + ceník »

Na druhou stranu nejhorší alternativou bývá čistá zeď, která je v nejhorším případě natřená bílou barvou. Jestliže chcete svoji kuchyň obohatit o eleganci a cítit se exoticky, využijte benátský štuk, který vaši kuchyňi dodá šmrnc.

st3

Čistá kuchyň = dokonalá kuchyň

Benátský štuk je do kuchyně ideální alternativou, jejíž největší předností je snadná údržba, po vaření vám bude stačit jen vlhká houbička, kterou snadno setřete všechny nečistoty, které se během vaření nahromadily. Nemusíte se bát ani v prostoru dřezu, je-li benátský štuk opatřen ochrannou vrstvou vosku nebo laku, je materiál zcela voděodolný. Kuchyně bývají často do světlejších barev, i řpesto jde benátský štuk s trendy, vybrat si můžete z dlouhé škály barev, které se přímo a snadno přizpůsobí stylu vaší kuchyně. Jste-li v kuchyni jako slon v porcelánu, dbejte benátskému štuku zvýšené pozornosti, jedná se o poměrně křehký materiál.

Než vyrazíte na nákupy, dostatečně dobře si změřte prostor, kam byste benátský štuk chtěli aplikovat, je důležité, abyste měli dostatek materiálu, neboť se nanáší po vrstvách, přičemž každá vrstva vyžaduje dostatek preciznosti a zručnosti, pokud vám tyto schopnosti chybí, raději se domluvte s profesionálem.

 

Ostatní články a informace o benátském štuku:

Jaká je životnost benátského štuku?

Jak zacházet s benátským štukem v kuchyni

7 kroků, jak aplikovat benátský štuk svépomocí

Jak správně používat benátský štuk v koupelně

5 hlavních důvodů, proč použít benátský štuk

 

Proč je betonová stěrka méně vhodná než benátský štuk

Jaké jsou přednosti textury benátského štuku

Jak správně využít marocký štuk

Jak nejlépe nanést benátský štuk na strop

3 základní kroky, jak připravit správný podklad pod benátský štuk

 

HHomitka.cz HHomietka.sk