Jaké jsou přednosti textury benátského štuku

Při příchodu do vnitřních prostor domácnosti jako první každý vidí vnitřní interiér, ať už se zaměříte na nábytek, podlahy nebo stěny. V každé domácnosti jsou věci, které na své okolí působí jistý dojem, proto si ho majitelé vybrali nebo je přímo vystihuje. Bohatí lidé se snaží mít kolem sebe věci, které jsou drahé, aby jejich bohatství vyžařovalo na první pohled. Jestliže chcete mít luxusní domácnost, můžete si na stěny nebo strop aplikovat benátský štuk. Jedná se o materiál, který je k dostání pro širokou populaci.

st5

Benátský štuk je směsice, ve které je drcený mramor, působí tak luxusně nejen na povrch, ale také na pohmat. Vzhledem k současnému rozšíření bývá benátský štuk k dostání nejen v obchodech pro kutily, ale také v zahrádkářství. Ceny jsou příznivé pro každého, jednotlivé ceny se odlišují od prodávajícího, barev odstínů, ale také množství, které potřebujete.

Betónová stěrka (benátský štuk) "HH" + ceník »

Benátský štuk má na trhu více jak 150 barevných odstínů, vyberete si tak každý, kdo potřebuje sladit své vnitřní interiéry. Často se benátský štuk dává nejen na stěny, ale také na strop, mezi velikou přednost patří čistota, štuk nezadržuje prach, při nečistotách stačí použít vlhčený hadřík a otřít. Nemusíte také každý rok malovat všechny stěny, které jsou na první pohled vybledné a nepůsobí dobrým dojmem. Benátský štuk je také vhodný do vlhkých prostor, mezi které patří např. koupelna, sauna nebo bazény, je-li benátský štuk ošetřen voskem nebo lakem, pak je materiál voděodolný a nebudou se vám tvořit plísně. Výhodou je také ekologie, benátský štuk není plný chemikálií, nedýcháte tak přebytečné množství škodlivin, i když se jedná o malé množství, což si většina z nás ani neuvědomuje.

 

Ostatní články a informace o benátském štuku:

Jaká je životnost benátského štuku?

Jak zacházet s benátským štukem v kuchyni

7 kroků, jak aplikovat benátský štuk svépomocí

Jak správně používat benátský štuk v koupelně

5 hlavních důvodů, proč použít benátský štuk

 

Proč je betonová stěrka méně vhodná než benátský štuk

Jaké jsou přednosti textury benátského štuku

Jak správně využít marocký štuk

Jak nejlépe nanést benátský štuk na strop

3 základní kroky, jak připravit správný podklad pod benátský štuk

 

HHomitka.cz HHomietka.sk