CO JE TO MARMOLIT A JEHO VYUŽITÍ

MARMOLIT

Marmolit je novodobá dekorativní omítka na bázi vodou rozpustné aklrylové pryskyřice a vysoce kvalitních barevných křemičitých kamínků. Díky jednobarevné nebo vícebarevné kombinaci , můžete dosáhnout vysoce kvalitního designu/projektu, jak v interiovém, tak exteriovém stavebnictví.

Je vhodná jako ochrana pro různé typy povrchů: beton, klasické omítky, vápenco-cementové omítky, sádrokartonové desky, vrstvy zateplovacích systémů atd.

Mozaiková omítka (marmolit) "HH" + ceník »

Diky obsahu křemičitých kamínků je dekorativní omítka neboli marmolit zároveň velmi odolná a vhodná především tam, kde hrozí mechanické poškození nebo kde je nutná větší odolnost materiálu vůči klimatickým podmínkám: vnější zdi budov, sokly budov, balkóny, oplocení, veřejná prostranství, komerční prostory, chodby, schodiště, kanceláře atd. Obsahuje fungicidy omezující růst hub, plísní a řas na povrchu, čímž zamezí častému čištění.  Je dobře odolná proti povětrnostním vlivům a diky své tvrdosti a barevnosti, zaručuje neustále perfektní vzhled povrchu. 

 BB1 

Moderní a postavená podle stavebních norem, fasáda není jen vizuální ornament každé budovy. Dává a zdůrazňuje jedinečnost těla a kombinuje s dekorativními technikami, přitahuje pozornost a zájem. Nová nabídka produktů HORST HERMANN v oblasti dekorativních omítek vám umožní dosáhnout jedinečných efektů, které nejen přilákají investora, ale i návrháře a architekta. 

VLASTNOSTI A VYDATNOST MARMOLITU 

PŘÍPRAVA A APLIKACE MARMOLITU