DESIGNOVÁ FASÁDNÍ OMÍTKA

Fasádní omítka je nejčastěji používaná povrchová úprava a zároveň ochrana domu nebo jiných komerčních prostor. Povrch nemovitosti tak bude vypadat elegantně, navíc také máte i dispozici několik barev. Vybrat si tak můžete zcela moderní styl, který však v současné době můžete vidět na každém druhém domě, nebo budete originálmí a vyberete si speciální barevnou sytost, která oslní již na první pohled.

Jaké jsou výhody fasádní omítky HH?

Fasádní omítka HH (Horst Hermann) má několik předností, díky čemuž patří mezi nejoblíbenější na trhu.

  • Příznivá cena - mezi největší přednosti patří jistě cena. V dnešní době se na pořizovací ceny hodně pohlíží, obzvláště při stavění domu, který vás vyjde na miliony.
  • Kvalita - pokud si vybíráte fasádní omítku, jistě si přejete velcie kvalitní, aby vám neopadávala, a nemuseli byste stále dávat novou vrstvu, což zabere nejen čas a vyprázdní peněženku, ale také budete jistě rozčílení, že vše nejde podle vašich plánů. S fasádní omítkou HH se vám toto nestane.
  • Dostupnost - produkty, které se vám líbí, máte ihned k dispozici, nemusíte se tak bát, že některé barvy nebudou skladem. Postačí vám z pohodlí domova vybrat fasádní omítku, kterou si přejete a objednat. Je to dokonce tak jednoduché, že vám firma fasádní omítku HH doručí až domů. Doprava netrvá dlouho, neboť nakupujete od českého dodavatele, který má letité zkušenosti v oboru, a tím i pozitivní ohlasy.
  • Využití - všechny dekorativní fasádní omítky jsou k dispozici pro široké využití, nejen že je můžete nanést na venkovní prostory, vhodné jsou i do vnitřních prostor jako jsou například schody, zdi aj..
  • Okamžitá práce - mezi další největší přednost fasádních omítek HH patří okamžité užívání. Fasádní omítku si koupíte, přivezete domů a můžete ji okamžitě použít, žádné zbytečné protahování.
  • Péče o fasádní omítku - péče úzce souvisí s dobrou kvalitou, zatímco některé fasádní omítky špatně snáší vlhkost. Fasádní omítky HH zvládají veškeré počasí, neublíží jim ani vysoké teploty, ale ani záplavy, díky kterým se často zdi nasáknou vodou a vznikají plísně. Důležité je, abyste při aplikaci přesně dodržovali všechny kroky, které jsou uvedeny na návodu, nebude-li postup přesně dodržen, může se stát, že fasádní omítka nebude stoprocentně fungovat, za což již společnost nenese odpovědnost.

Jak vybrat fasádní omítku

Jestliže si chcete vybrat tu správnou fasádní omítku, musíte se zaměřit na materiál, ze kterého jsou vyráběny. Na výběr máte buď: 

  • minerální fasádní omítky - jsou v podobě suchého cement
  • akrylové fasádní omítky - ty jsou k dostání v kapalném stavu
  • silikonové fasádní omítky - ty jsou k dostání jako směs, která je již připravena k okamžitému použití
  • polymerní fasádní omítky - které jsou skoro totožné k akrylovým omítkám

 

Realizace:

 

Články a informace o fasádní omítce:

 

Fasádní omítka na zdivo

Fasádní omítka svépomocí

Tenkovrstvá fasádní omítka

Fasádní omítka vzorník

Fasádní omítka na porotherm

Probarvená fasádní omítka

Fasádní omítka postup

Stříkaná fasádní omítka

Silikonová fasádní omítka

Fasádní omítka cena za m2

 

Fasádní omítka tloušťka

Jaká je nejlepší fasádní omítka

Fasádní omítka bez zateplení

Fasádní soklová omítka

Akrylátová fasádní omítka

Fasádní omítka na zdivo

Fasádní omítka na polystyren

Fasádní jádrová omítka

Štuková omítka fasádní

Fasádní omítka skladba

 

 

HHomitka.cz HHomietka.sk