HHD61 FASÁDNÍ OMÍTKA 25 kg - LUXURY WHITE

Kód: HHD61
2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH
Skladem

OBSAH BALENÍ - 25kg

 

VYDATNOST BALENÍ - 6 m2

 

 

BAREVNOST:

SIGNÁLNÍ BÍLÁ - RAL 9003

Detailní informace

Detailní popis produktu

Signální bílá barva je všeobecně známá jako neutrální barevný odstín, který je vhodný pro každého člověka bez ohledu na věk nebo pohlaví. Do dekorativních omítek je zasazena i černá a šedá barva, která je doplněna o bezbarvné kamínky a písky, které jsou navzájem propojeny pryskyřicí.

Přednosti fasádních omítek

- Snadná údržba - lehké opláchnutí vodou
- Kvalita - nejvyšší prestiž na trhu mezi českými podnikateli
- Cena - nízká cenová hladina, která udává snadnou dostupnost pro veřejnost
- Snadná aplikace - nanášení je velice jednoduché
- Aplikace do vnitřních prostor
- Stálost barev - žádná ztráta sytosti jednotlivých barev kvůli nepříznivému počasí
- Odolnost proti vlivům počasí - nedochází k poškození kvůli silnému dešti nebo záplavám
- Přírodní využití kamínků - všechny kamínky, které jsou do fasádních omítek vkládány, jsou přírodního původu, jedná se buď o drcený mramor, křemen nebo barevné písky
- Druhy povrchů - fasádní omítku můžete nanášet na několik různých povrchů, ať už se jedná o vápencové, cihlové, betonové apod.

Aplikace fasádních omítek

Do balení jsou kamínky smíchány tak, aby vše bylo podle vašeho očekávání, s tím souvisí stálost přesného vzoru, který vám společnosti nabízí. Pokud chcete fasádní omítku aplikovat, můžete si najmout profesionála, což vám zajistí nejen menší spotřebu omítky, ale také vám to ušetří čas, cenově vás to bude ovšem více. Na druhou stranu nanášet fasádní omítku není nijak složité ani pro laika, v takovém případě vám bude stačit řádné promíchání fasádní omítky a nerezové hladítko, kterým vše upravíte.

Každé aplikaci fasádní omítky předchází několik kroků, které musíte udělat, aby vám vůbec fasádní omítka držela. Při nesprávném aplikování omítky může dojít k poškození její odolnost, sytosti barvy, ale také kvalitě, která může být špatným zacházením poškozena, je tedy nezbytně nutné věnovat návodu dostatek svého času.

SPOTŘEBA fasádní omítky

Průměrná spotřeba je cca 4 kg na m2 v 1mm vrstvě. Jeden kbelík lze použít na cca 6 metrů čtverečních plochy. Spotřeba závisí na připraveném povrchu a výsledné vrstvě.

 

1m2

6m2

20m2

40m2

60m2

80m2

100m2

Cena bez DPH  / 1m2

Omítka 25kg

4 kg

24 kg

80 kg

160 kg

240 kg

320 kg

400 kg

344 Kč / m2

Počet kbelíků

-

1

3,2

6,4

9,6

12,8

16

 

JAK PŘIPRAVIT A POUŽÍT fasádní omítku?

Práce s naší omítkou je opravdu snadná a zvládne ji téměř každý.


Manuální aplikace fasádní omítky:

Povrch by měl být předem připravený, suchý a očištěný od všech nečistot. Nerovnosti zahlaďte maltou. Omítku důkladně promíchejte ručním nářadím nebo použijte míchadlo do vrtačky. V případě ručního nanášení využijte ocelového hladítka a klasickým způsobem omítku natáhněte. Nanášejte omítku tak, aby rovnoměrně pokryla připravený povrch. Pro ještě lepší efekt lze kombinovat více barev tohoto druhu omítky a docílit tak strukturovaných obrazců a zajímavých vzorů. Pro celistvý a přírodní vzhled dokončete v jednom kroku celou část plochy. Při přerušení práce použijte lepící pásku a oddělte tak starší část od nové. Při pokračování nanášení odlepte lepící pásku a pokračujte v aplikaci nové části.

Strojní aplikace fasádní omítky:

Povrch by měl být předem připravený, suchý a očištěný od všech nečistot. Omítku promíchejte ručně nebo míchadlem do vrtačky. Pro strojní nanášení použijte trysku s průměrem od o4 mm do o8 mm. Doporučený tlak od 2 bar do 6 bar.

Doporučení pro fasádní omítku

Omítku nanášejte při teplotě od +10 °C do +25 °C při vlhkosti max 80%. Spotřebujte do 12 měsíců od pořízení. Nenanášejte pod přímým slunečním světlem a na vlhký podklad. Při kontaktu s pokožkou omyjte zasažené místo vodou a mýdlem. Při vniknutí do očí důkladně vyplachujte alespoň čtvrt hodiny. Při vdechnutí zapijte vodou a vyhledejte lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: DESIGNOVÁ FASÁDNÍ OMÍTKA
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 25 kg