HHD62 FASÁDNÍ OMÍTKA 25 kg - MOON GREY

Kód: HHD62
2 499 Kč 2 065,29 Kč bez DPH
Skladem

OBSAH BALENÍ - 25kg

VYDATNOST BALENÍ - 6 m2

BAREVNOST: DOPRAVNÍ ŠEDÁ - RAL 7042

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemná a na pohled příjemná fasádní omítka spadá pod kategorii Moon Grey. Jedná se o dekorativní omítku, která má podklad s obsahem bílo-šedých a černých barev, dekorace je tvořena bezbarvými kamínky a písky, které jsou navzájem provázány pryskyřicí.

Přednosti fasádních omítek

  • Cena a kvalita - poměr cena a kvalita je velice příhodná, nakoupíte jedny z nejlepších fasádních omítek, které jsou k dostání na českém trhu, a to skoro za pár korun.
  • Údržba - údržba fasádních omítek je velice snadná, většinou skoro žádná. Fasádní omítky jsou vhodné pro každého, komu se líbí. Jestliže budete potřebovat omítku jakkoli očistit, postačí jen opláchnout vodou, případně otřít mokrým hadříkem.
  • Barva - barevná sytost je u fasádních omítek důležitá, nikdo si nechce koupit fasádní omítku, která po krátkém čase ztratí barvu.
  • Vnitřní a venkovní využití - pokud si budete zřizovat fasádní omítku do vnitřních prostor, jistě neočekáváte velikou odolnost, neboť to není potřeba. U vnějších prostor je ovšem nezbytné, aby byla kvalita opravdu vysoká a odolnost proti okolním vlivům zabezpečena. Fasádní omítka je vhodná i do prostor, které jsou velice namáhavé.
  • Snadná aplikace - mezi další přednost patří snadná aplikace na jakýkoli povrch. Fasádní omítku můžete nanést na různé druhy povrchu, postačí jen přesně dodržovat návod. Při pečlivé aplikaci nebudete mít tak velikou spotřebu, která je standardně dna na 6 - 8 metrů čtverečných na jedno balení (25 kg). Jste-li laik, který tuto práci dělá poprvé, je snadné předpokládat, že budete mít přebytečné zbytky, které nebude možné využít, je tedy vhodné nakoupit o trochu více materiálu, než máte předem vypočítáno. Fasádní omítka by se měla uskladňovat v prostoru, kde není vlhkost ani chlad, důležité je také skladování v originálních obalech.

APL FASÁDNÍ OMÍTKY

Práce s naší omítkou je opravdu snadná a zvládne ji téměř každý. Manuální aplikace fasádní omítky: Povrch by měl být předem připravený, suchý a očištěný od všech nečistot. Nerovnosti zahlaďte maltou. Omítku důkladně promíchejte ručním nářadím nebo použijte míchadlo do vrtačky. V případě ručního nanášení využijte ocelového hladítka a klasickým způsobem omítku natáhněte. Nanášejte omítku tak, aby rovnoměrně pokryla připravený povrch. Pro ještě lepší efekt lze kombinovat více barev tohoto druhu omítky a docílit tak strukturovaných obrazců a zajímavých vzorů. Pro celistvý a přírodní vzhled dokončete v jednom kroku celou část plochy. Při přerušení práce použijte lepící pásku a oddělte tak starší část od nové. Při pokračování nanášení odlepte lepící pásku a pokračujte v aplikaci nové části.

Doporučení pro fasádní omítku

Omítku nanášejte při teplotě od +10 °C do +25 °C při vlhkosti max 80%. Spotřebujte do 12 měsíců od pořízení. Nenanášejte pod přímým slunečním světlem a na vlhký podklad. Při kontaktu s pokožkou omyjte zasažené místo vodou a mýdlem. Při vniknutí do očí důkladně vyplachujte alespoň čtvrt hodiny. Při vdechnutí zapijte vodou a vyhledejte lékaře.

 

HHomitka.cz HHomietka.sk

Doplňkové parametry

Kategorie: DESIGNOVÁ FASÁDNÍ OMÍTKA
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 25 kg