HHD63 FASÁDNÍ OMÍTKA 25 kg - TITAN GREY

Kód: HHD63
2 499 Kč 2 065,29 Kč bez DPH
Skladem

OBSAH BALENÍ - 25kg

VYDATNOST BALENÍ - 6 m2

BAREVNOST: PLATINOVÁ ŠEDÁ - RAL 7036

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fasádní omítka Titan Grey má velice specifickou barvu, jedná se o šedo-bílý podklad, do kterého jsou zasazeny černé a bezbarvné kamínky. Tento druh fasádních omítek si vybírají pouze někteří, styl totiž neodpovídá vkusu každého z nás, na druhou stranu máte jistotu, že budete mít kvalitní a originální produkt, který vám zajistí odlišnost. S tímto druhem fasádní omítky se můžete setkat převážně ve vnitřních prostorách domácnosti, není to však pravidlem.

Přednosti fasádní omítky Titan Grey

  • Ceny - ceny fasádních omítek HH jsou snadno přístupné pro širokou veřejnost.
  • Dostupnost - dostupnost dané fasádní omítky je vždy stoprocentní, nemusíte se tak bát, že si vyberete ze vzorníku produkt, který aktuálně není k dispozici. - Kvalita - jedná se o kvalitní produkty, které jsou na vrcholu žebříčku českého trhu.
  • Stálost a odolnost - fasádní omítky jsou vytvořeny tak, aby si jejich barva udržela stálost. S tím souvisí i odolnost proti povětrnostním vlivům, ale také proti mechanickému poškození. Fasádní omítka slouží nejen jako dekorace, ale také zpevnění a ochranu zdí. Jak nanášet fasádní omítku

Fasádní omítka se vždy nanáší na předem upravený povrch, který musí být nejen přesně zarovnaný, ale také dobře suchý, aby zeď nezačala chytat plíseň. Pokud jste laik a budete tuto práci dělat poprvé, budete mít jistě větší spotřebu než profesionál, počítejte s tím, až budete nakupovat materiál. Fasádní omítka se prodává ve směsi, která je určena k okamžitému používání, i přesto je důležité, abyste ji před každým použitím řádně promíchali. Správná aplikace fasádní omítky je důležitá, v takovém případě poté nemusíte věnovat velikou pozornost pravidelné péči.

Spotřeba fasádní omítky Průměrná spotřeba je cca 4 kg na m2 v 1mm vrstvě. Jeden kbelík lze použít na cca 6 metrů čtverečních plochy. Spotřeba závisí na připraveném povrchu a výsledné vrstvě.

APL FASÁDNÍ OMÍTKY

Jak připravit a použít fasádní omítku? Práce s naší omítkou je opravdu snadná a zvládne ji téměř každý. Manuální aplikace fasádní omítky: Povrch by měl být předem připravený, suchý a očištěný od všech nečistot. Nerovnosti zahlaďte maltou. Omítku důkladně promíchejte ručním nářadím nebo použijte míchadlo do vrtačky. V případě ručního nanášení využijte ocelového hladítka a klasickým způsobem omítku natáhněte. Nanášejte omítku tak, aby rovnoměrně pokryla připravený povrch. Pro ještě lepší efekt lze kombinovat více barev tohoto druhu omítky a docílit tak strukturovaných obrazců a zajímavých vzorů. Pro celistvý a přírodní vzhled dokončete v jednom kroku celou část plochy. Při přerušení práce použijte lepící pásku a oddělte tak starší část od nové. Při pokračování nanášení odlepte lepící pásku a pokračujte v aplikaci nové části.

Doporučení pro fasádní omítku

Omítku nanášejte při teplotě od +10 °C do +25 °C při vlhkosti max 80%. Spotřebujte do 12 měsíců od pořízení. Nenanášejte pod přímým slunečním světlem a na vlhký podklad. Při kontaktu s pokožkou omyjte zasažené místo vodou a mýdlem. Při vniknutí do očí důkladně vyplachujte alespoň čtvrt hodiny. Při vdechnutí zapijte vodou a vyhledejte lékaře.

 

HHomitka.cz HHomietka.sk

Doplňkové parametry

Kategorie: DESIGNOVÁ FASÁDNÍ OMÍTKA
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 25 kg