Kamenný koberec interiér

3 skvělá místa, kam umístit kamenný koberec v interiéru

Kamenný koberec si získává stále větší popularitu. Jeho využití je nejen v okolí domu, ale i v našich interiérech. Jak využít kamenný koberec v interiéru, abychom si mohli vychutnat co nejvíce jeho užitných vlastností?

Interiérový koberec do koupelny

Prvním místem v interiéru, kam se hodí kamenný koberec je bezesporu naše koupelna. Směs pro kamenný koberec interiér je totiž s povrchovou úpravou dokonale voděodolná a protiskluzová.

V koupelně vytvoříte nádherné aplikace a získáváte povrch z přírodního materiálu, který nemá žádnou spáru a snadno se udržuje. Výbornou vlastností interiérového kamenného koberce je jeho snadné tvarování a možnost nanesení na nejrůznější typy povrchů. Pokud se rozhodnete pro změnu v koupelně, můžete ji mít kompletně hotovou i za jeden víkend. Není totiž nutné odstraňovat původní obklady a dlažbu.

Kamenný koberec "HH" + ceník »

Kamenný koberec do kuchyně

Kamenný koberec nachází uplatnění nejen na podlaze v kuchyni, z důvodu krásného vzhledu, ale i za kuchyňskou linkou. Proč? Protože je dokonale odolný proti vyšším teplotám a můžete jej bez obav umístit za kuchyňskou linku. Stříkající voda v okolí dřezu jej také nijak neohrozí. Získáte povrch s vysokou odolností a praktický na čištění.

kk23

Jak dekorovat interiér s kamenným kobercem

Kamenný koberec se v interiéru nanáší podobně, jako když uhladíte písečnou plochu. Proto je možné střídání barev nebo vyříznutí určitých částí a nahrazení poutavými aplikacemi. Dokonale vypadá kamenný koberec v interiéru při obkládání stěn. Můžete zcela proměnit okolí krbu, obložit stěnu za televizí nebo akváriem. Kromě dokonalého vzhledu získáte i izolaci od hluku.

Prohlédněte si vaši koupelnu, vstupní chodbu nebo kuchyni. Kamenný koberec je výborným materiálem, který zvládne vnést do interiéru moderní nádech a punc luxusu už za pár hodin.

 

Ostatní články a informace o kamenném koberci:

Kamenný koberec interiér

Kamenný koberec cena

Kdy je pochozí kamenný koberec

Lišty kamenný koberec

Kamenný koberec spotřeba

Kamenný koberec postup

Kamenný koberec podlahové topení

Kamenný koberec svépomocí

Kamenný koberec údržba

Kamenný koberec na svislé plochy

Kamenný koberec na balkon

Kamenný koberec sprchový kout

Kamenný koberec na stěnu

 

Jak položit kamenný koberec

Co je kamenný koberec - Jak proměnit interiér s malým rozpočtem

Kde koupit kamenný koberec

Kamenný koberec recenze

Pojivo pro kamenný koberec

Kamenný koberec venkovní

Kamenný koberec zkušenosti

Kamenný koberec kolem bazénu

Pryskyřice na kamenný koberec

Kamenný koberec na schody

Kamenný koberec do koupelny

Kamenný koberec vzorník

Kamenný koberec na terasu

 

HHomitka.cz HHomietka.sk