Kamenný koberec na balkon

Nejkrásnější balkony mají dotek přírody

Balkon je místem, kde toužíme po pohodlí a příjemném posezení. Je to přirozený přechod mezi interiérem a venkovním prostranstvím. Snažíme se jej osázet květinami, pěstujeme na něm bylinky někdy i drobnější zeleninu. Sem patří krytina z přírodního materiálu.

kk7

Balkon s novou podlahou

Převážná většina starších balkonů má nevyhovující podlahu. Stačí trocha vlhkosti a podlaha se stává velmi kluzkou. V zimně namrzne a obložení se začíná drolit, praskat, loupat. Kamenný koberec na balkon vyřeší veškeré neduhy. Dokonce nebudete muset ani odstraňovat původní povrch. S kamenným kobercem budete vyrovnávat podklad i vytvářet nášlapnou vrstvu jedním pohybem.

Kamenný koberec "HH" + ceník »

Balkón, co hřeje a neklouže

Kamenný koberec na balkon můžete kombinovat s topnou rohoží. Povrch s přirozenou strukturou neklouže a topná rohož se postará o námrazu i sněhové závěje. Balkón si budete moci užívat mnohem déle, a i ve dnech, kdy vám dříve nepřálo počasí. A do bosých nohou vás budou hřát říční kamínky. Víte o lepším doteku přírody?

Říční kamínky v širokém sortimentu

Nabídka materiálů na kamenný koberec je velmi široká. Na výběr máte říční kamínky různých velikostí a více než desítku barevných kombinací. K dostání jsou i perleťové kamínky. K těm nejluxusnějším pak patří štípaný mramor.

Rychlá pokládka a snadné tvarování

Směs kamenného koberce je připravena i k aplikaci svépomocí. Stačí základní nářadí a trocha šikovnosti. Zručný kutil nebude mít s instalací podlahové krytiny sebemenší problém. K větším a členitějším plochám se doporučuje přizvat profesionálního pokladače.

Směs je při aplikaci měkká a tvárná, snadno se přizpůsobí nerovnostem podkladu. Kamenný koberec můžete položit na dřevo, beton, asfalt i dlaždice. Jednotlivé barevné provedení směsí je možné i kombinovat mezi sebou. Tím vytvoříte zajímavé aplikace a dekorace.

 

Ostatní články a informace o kamenném koberci:

Kamenný koberec interiér

Kamenný koberec cena

Kdy je pochozí kamenný koberec

Lišty kamenný koberec

Kamenný koberec spotřeba

Kamenný koberec postup

Kamenný koberec podlahové topení

Kamenný koberec svépomocí

Kamenný koberec údržba

Kamenný koberec na svislé plochy

Kamenný koberec na balkon

Kamenný koberec sprchový kout

Kamenný koberec na stěnu

 

Jak položit kamenný koberec

Co je kamenný koberec - Jak proměnit interiér s malým rozpočtem

Kde koupit kamenný koberec

Kamenný koberec recenze

Pojivo pro kamenný koberec

Kamenný koberec venkovní

Kamenný koberec zkušenosti

Kamenný koberec kolem bazénu

Pryskyřice na kamenný koberec

Kamenný koberec na schody

Kamenný koberec do koupelny

Kamenný koberec vzorník

Kamenný koberec na terasu

 

HHomitka.cz HHomietka.sk