Kamenný koberec recenze

Co je nejodolnější za kuchyňskou linkou? Kamenný koberec

Moderní vybavení kuchyně neznamená jen nejnovější spotřebiče nabité funkcemi. Toužíme i po moderních materiálech, které vyžadují minimální údržbu. Přesně takový je kamenný koberec umístěný za kuchyňskou linku.

kkk15

Moderní materiály do moderní kuchyně

Desítky let jsme byli zvyklí na to, že za kuchyňskou linku patří kachličky. Později změnily formát na malý rozměr nebo naopak na velkoformátové. Vystřídaly se i oblíbené dekory. Něžné kytičky byly postupně nahrazeny imitací přírodního materiálu včetně dřeva a kamene. S čím si však nedokáže technologie výroby kachliček poradit?

Kamenný koberec "HH" + ceník »

S velkým množstvím spár. Ačkoliv jsou kachličky poměrně odolným materiálem, stále narážejí na limity v údržbě. Dokonalé vyčištění spár je namáhavé a problematické. Právě v těchto místech se tvoří nejčastěji plísně. Z důvodu náročnější údržby přešlo mnoho lidí při rekonstrukci kuchyně na sklo nebo zádovou desku. Sklo je poměrně nákladné a hrozí jeho poškrábání. Zádová deska zase neumí vykouzlit atraktivní designový prvek. Jaký materiál zvolit?

Kamenný koberec dodá punc luxusu

Zvolili jste skříňky a pracovní desku v nenápadném dekoru? Pak je třeba sáhnout po výraznějším prvku, který celek rozsvítí. Takovým prvkem je právě kamenný koberec. Odolává vyšším teplotám za sporákem, nejsou na něm patrné skvrny od mastnoty a nečistoty setřete vlhkým hadříkem. Celý povrch nemá jedinou spáru a snadno se vytvaruje i v okolí elektrických zásuvek a vypínačů.

Kamenný koberec recenze několikrát vyzdvihly odolnost materiálu a dokonalý nadčasový vzhled kuchyňské sestavy doplněné dekorací z kamínků. Proč? Protože přírodní materiály vnáší do interiéru vždy pohodlí a harmonii.

Kamenný koberec do kuchyně volte ve světlých tónech, snadněji se poté kombinuje s ostatním vybavením kuchyně. Je kontrastem ke tmavým spotřebičům a ladí k bílým nebo krémovým kuchyňským skříňkám.

 

Ostatní články a informace o kamenném koberci:

Kamenný koberec interiér

Kamenný koberec cena

Kdy je pochozí kamenný koberec

Lišty kamenný koberec

Kamenný koberec spotřeba

Kamenný koberec postup

Kamenný koberec podlahové topení

Kamenný koberec svépomocí

Kamenný koberec údržba

Kamenný koberec na svislé plochy

Kamenný koberec na balkon

Kamenný koberec sprchový kout

Kamenný koberec na stěnu

 

Jak položit kamenný koberec

Co je kamenný koberec - Jak proměnit interiér s malým rozpočtem

Kde koupit kamenný koberec

Kamenný koberec recenze

Pojivo pro kamenný koberec

Kamenný koberec venkovní

Kamenný koberec zkušenosti

Kamenný koberec kolem bazénu

Pryskyřice na kamenný koberec

Kamenný koberec na schody

Kamenný koberec do koupelny

Kamenný koberec vzorník

Kamenný koberec na terasu

 

HHomitka.cz HHomietka.sk