Kamenný koberec údržba

Nejkrásnější podlaha na terasu a zimní zahradu

Terasu a zimní zahradu vnímáme jako kouzelné místo, vyhrazené jen pro odpočinek a relaxaci. Zpříjemní nám ji pokojové květiny, bylinky, zelenina a třeba i fontánka. Použití přírodních materiálů na podlahu se přímo nabízí. Zkuste kamenný koberec.

Kamenný koberec "HH" + ceník »

Kamenný koberec do zimní zahrady i na terasu

Zimní zahrady jsou tolik oblíbené proto, že nám poskytnou malý kousek přírody v místech, kde nemáme možnost venkovní zahrady. Někdy z důvodu bydlení v bytě jindy z důvodu nepřízně počasí. Podle velikosti zimní zahrady nám prostor umožní pěstování nejrůznějších menších druhů zeleniny, bylinek i okrasných pokojových květin. Při zařizování zimní zahrady myslíme určitě na posezení a vybíráme dřevěné provedení stolku a židliček. Krásně vypadá i ratanová pohovka. Jak ale vyřešit podlahu?

kk6

Nabízí se přírodní materiály, abychom doladili celkovou atmosféru místa. Na výběr je několik dekorů kamenného koberce. Říční kamínky rozsypané do pevné plochy bez jediné spáry vypadají opravdu úžasně. A co kamenný koberec údržba? I ta vás příjemně překvapí. Na běžné čištění stačí smeták nebo mop. Na terase si můžete dovolit čištění zahradní hadicí nebo vysokotlakým čističem. Kamenný koberec snadno udržíte hygienicky čistý. A zkuste se projít bosou nohou! Dotek teplých, hladkých oblázků si zamilujete.

Jednoduchá pokládka, snadné tvarování

Kamenný koberec je k dostání jako sypká směs. Celistvou hmotu připravenou k aplikací získáte smícháním s pryskyřicí a dalšími složkami. Kamínky se jednotlivě obalí. Stačí vysypat na určenou plochu a pomalu upravit hladítkem. Vytvrdnutí je dostatečně pomalé na to, abyste stihli hmotu pohodlně rozmístit kam potřebujete, včetně tvarování okrajů a přechodů. Po skončení práce se můžete projít po povrchu už za jeden den. Jestliže chcete voděodolný povrch, stačí kamenný koberec uzavřít interiérovým gelem.

 

Ostatní články a informace o kamenném koberci:

Kamenný koberec interiér

Kamenný koberec cena

Kdy je pochozí kamenný koberec

Lišty kamenný koberec

Kamenný koberec spotřeba

Kamenný koberec postup

Kamenný koberec podlahové topení

Kamenný koberec svépomocí

Kamenný koberec údržba

Kamenný koberec na svislé plochy

Kamenný koberec na balkon

Kamenný koberec sprchový kout

Kamenný koberec na stěnu

 

Jak položit kamenný koberec

Co je kamenný koberec - Jak proměnit interiér s malým rozpočtem

Kde koupit kamenný koberec

Kamenný koberec recenze

Pojivo pro kamenný koberec

Kamenný koberec venkovní

Kamenný koberec zkušenosti

Kamenný koberec kolem bazénu

Pryskyřice na kamenný koberec

Kamenný koberec na schody

Kamenný koberec do koupelny

Kamenný koberec vzorník

Kamenný koberec na terasu

 

HHomitka.cz HHomietka.sk