Kde koupit kamenný koberec

5 míst kde si zamilujete kamenný koberec

Kamenný koberec si v průběhu let našel cestu do venkovních prostor, ale i do našich interiérů. Jeho předností je nejen luxusní vzhled a snadná údržba, ale i jednoduchá pokládka a dlouhá životnost. Kam jej umístit? Jak vybrat a kde koupit kamenný koberec? Odpovíme vám.

1. Schodiště a vstupní chodba

U rodinného domu vypadá přímo skvěle, když propojíte opticky interiér a exteriér domu. To můžete s kamenným kobercem poměrně snadno. Kamenný koberec je výborný na vstupní schodiště, protože neklouže a netvoří se na něm kaluže. Ve stejném dekóru můžete pokračovat i do vstupní chodby a vytvořit nenásilný přechod mezi interiérem a exteriérem domu.

Kamenný koberec "HH" + ceník »

2. Obložení koupelny a podlaha

Kamenný koberec je k dispozici i se speciální povrchovou úpravou do interiéru. S úpravou je dokonale voděodolný. Můžete jej použít na obložení stěn v koupelně nebo na podlahu. Snadno se tvaruje a dovolí vykouzlit poutavé detaily. Hodí se k renovaci starších koupelen bez nutnosti odstranění obkladů, k obložení nové koupelny nebo pro vytvoření poutavých detailů například při obložení vany nebo sprchového koutu.

3. Odolný povrch za kuchyňskou linkou

V kuchyni oceníte nejvíce to, že se jedná o povrch beze spár, s vysokou odolností a snadnou údržbou. Není problém jej vystavit vysokým teplotám v blízkosti varné desky nebo vlhkosti u dřezu.

4. Nádherný balkón nebo terasa

Novou podlahovou krytinu si jistě zaslouží i váš balkón nebo terasa. Tam se hodí umístit topné rohože pod kamenný koberec. Tím vyřešíte nutnost odklízení sněhu.

5. Zahrada kamenný koberec přivítá

Kamenný koberec je výborný pro velké plochy jako například garáž nebo venkovní stání pro auta, ale i pro úpravu malých ploch. Použít jej můžete na dekoraci opěrných zdí nebo na zhotovení chodníčků kolem záhonků.

kk24

Kde koupit kamenný koberec

Kde koupit kamenný koberec? Kamenný koberec je k dispozici v mnoha prodejnách se stavebními potřebami včetně online obchodů. Důležité je zpočátku vybrat dekór a konkrétní zhotovení. Na výběr jsou říční kameny, perleťové kameny i mramor. Zároveň je třeba zakoupit i podkladovou penetraci a svrchní gel do interiéru.

 

Ostatní články a informace o kamenném koberci:

Kamenný koberec interiér

Kamenný koberec cena

Kdy je pochozí kamenný koberec

Lišty kamenný koberec

Kamenný koberec spotřeba

Kamenný koberec postup

Kamenný koberec podlahové topení

Kamenný koberec svépomocí

Kamenný koberec údržba

Kamenný koberec na svislé plochy

Kamenný koberec na balkon

Kamenný koberec sprchový kout

Kamenný koberec na stěnu

 

Jak položit kamenný koberec

Co je kamenný koberec - Jak proměnit interiér s malým rozpočtem

Kde koupit kamenný koberec

Kamenný koberec recenze

Pojivo pro kamenný koberec

Kamenný koberec venkovní

Kamenný koberec zkušenosti

Kamenný koberec kolem bazénu

Pryskyřice na kamenný koberec

Kamenný koberec na schody

Kamenný koberec do koupelny

Kamenný koberec vzorník

Kamenný koberec na terasu

 

HHomitka.cz HHomietka.sk