Pryskyřice na kamenný koberec

Nejlepší zpevnění venkovních ploch? Kamenný koberec

Zahrada okolo vašeho domu si žádá nejen krásný vzhled, ale i praktičnost při údržbě, dlouhou životnost a bezpečnost při používání. To vše vám umí splnit kamenný koberec. Tisíce drobných kamínků a speciální pryskyřice promění váš chodník během jediného dne.

kk22

Co si představit pod pojmem kamenný koberec

Kamenný koberec je speciální krytina, která se roztírá v jedné vrstvě a nechá se vytvrdnout. Sestává se z tisíce drobných říčních kamínků různé velikosti a zabarvení. Pojivem je speciální pryskyřice na kamenný koberec. Materiál je šetrný k životnímu prostředí a kamenný koberec neobsahuje žádné škodlivé látky nebo látky zatěžující půdu ve vaší zahradě.

Kamenný koberec "HH" + ceník »

Kamínky smícháte s pryskyřicí a postupně rozsypete na určenou plochu. Po jednoduchém vyhlazení ji necháte jeden den zatvrdnout a váš nový chodník je hotov.

Kamenný koberec s vyhříváním

Pod kamenný koberec můžete umístit vyhřívání. To se postará o zdolání sněhové nadílky a vám odpadne nepříjemná povinnost s jeho zametáním. Výhod kamenného koberce si budete užívat i v letním období. S radostí odhodíte obuv a projdete se po přirozené struktuře hladkých oblázků. Co může být příjemnějšího než pomalá a opatrná masáž chodidel při chůzi naboso?

Hřejivého kamenného koberce si můžete užívat i v interiéru. Není problém umístit jej na podlahové vytápění. To oceníte zejména v kuchyni nebo koupelně.

Pevnost, co předčí beton

Kamenný koberec je pevnější než beton. Proto je výbornou volbou i na příjezdovou cestu nebo do míst, kde parkujete osobní auta. Propouští vlhkost a vydrží desítky let. Jednoduchá instalace je podpořena i skutečností, že nejsou nutné drenáže. O kamenném koberci se říká, že je samo-drenážní. Odvedená vlhkost je zadržena ve spodních vrstvách půdy a na kamenném koberci nezůstávají nebezpečné kaluže.

 

Ostatní články a informace o kamenném koberci:

Kamenný koberec interiér

Kamenný koberec cena

Kdy je pochozí kamenný koberec

Lišty kamenný koberec

Kamenný koberec spotřeba

Kamenný koberec postup

Kamenný koberec podlahové topení

Kamenný koberec svépomocí

Kamenný koberec údržba

Kamenný koberec na svislé plochy

Kamenný koberec na balkon

Kamenný koberec sprchový kout

Kamenný koberec na stěnu

 

Jak položit kamenný koberec

Co je kamenný koberec - Jak proměnit interiér s malým rozpočtem

Kde koupit kamenný koberec

Kamenný koberec recenze

Pojivo pro kamenný koberec

Kamenný koberec venkovní

Kamenný koberec zkušenosti

Kamenný koberec kolem bazénu

Pryskyřice na kamenný koberec

Kamenný koberec na schody

Kamenný koberec do koupelny

Kamenný koberec vzorník

Kamenný koberec na terasu

 

HHomitka.cz HHomietka.sk