KAMENNÝ KOBEREC

Kamenný koberec HH - 5 výhod moderních kamenných povrchů

Pod označením kamenný koberec se ukrývá podlahová krytina, která je zhotovována z přírodních oblázků a zpevňována speciální pryskyřicí. Je vhodná k pokládce jak do interiérů soukromých a komerčních objektů, tak i k instalaci ve venkovních prostorech. Typicky se kamenným kobercem pokládají chodníky, koupelny, terasy či prostory kolem bazénů. Avšak škála jeho možných použití je prakticky nevyčerpatelná - kamenným kobercem lze zkrášlit snad všechny možné vnitřní a venkovní plochy.

U nás v HH pak pro vás máme přichystány kamenné koberce té nejvyšší kvality. Všechny na ně použité materiály jsou samozřejmě certifikované, tudíž máte jistotu, že u nás seženete opravdu jen ty výrobky, jež splňují veškeré současné normy. Kamenný koberec od HH je tedy vysoce kvalitní a zdravotně nezávadný. Aby toho nebylo málo, tak pro vás máme navíc nachystány jedny z nejnižších cen na trhu s těmito podlahovými krytinami!

Jaké jsou hlavní přednosti těchto moderních kamenných povrchů?

1) Pevnost

Na první pohled by se mohlo zdát, že se z tohoto povrchu mohou snadno drolit kamínky, což nevytváří dojem pevnosti. Ale není tomu tak, moderní kamenný koberec HH je totiž vždy pevně držen pohromadě silným pryskyřičným pojivem. Oblázky v něm tedy pokaždé zůstávají tam kde mají. A to i v případě, že je kamenný koberec vystaven nadměrné zátěži. Tvrdost kamenů a houževnatost pryskyřice se dokonce zapříčiňují o to, že je tento kamenný povrch několikanásobně pevnější než beton.

2) Odolnost

Kvalitní a vzhledově atraktivní kamenný koberec HH je díky své vysoké odolnosti připraven zvládnout veškeré nestandardní podmínky. Kupříkladu je odolný vůči všem nezmarům počasí. Jestliže si jím zkrášlíte exteriér vaší nemovitosti, pak nemusíte mít strach, že by kamenný koberec nepřečkal kroupy či mrazy. Dále je též nesmírně odolný vůči extrémnímu zatížení. Zásluhou toho se hodí i do míst s vysokým provozem, třeba do prodejen. Kamenný koberec je natolik odolný, že zvládne dlouhodobě i zátěž několikatunových aut, použitelný je tedy i v okolí garáží.

3) Univerzálnost

Asi marně bychom na trhu hledali takto univerzální povrch, který lze bez problémů použít ve vnitřních i vnějších prostorech. Jeho škálu možných použití ještě zvyšuje fakt, že se jedná o materiál beze spár, takže jej lze plně přizpůsobit konkrétnímu podkladu. Samotný podklad navíc není třeba před pokládkou vyrovnávat, což opět navyšuje univerzálnost těchto kamenných koberců. V neposlední řadě je nutno zmínit téměř až nekonečnou nabídku různých vzorů, barev a velikostí oblázků. I to napomáhá rozšiřovat paletu možných využití kamenných koberců.

4) Dlouhá životnost

Pokud hledáte povrch, který vám vydrží několik desítek let, pak vězte, že kamenné koberce HH jsou tou správnou volbou. Ačkoliv sice stále patří tento povrch mezi relativní novinky na trhu, obzvláště v ČR, tak již dnes jsou známy případy, kdy tyto podlahové krytiny slouží svým majitelům i více než 30 let. Málokterý povrch vhodný jak do interiéru, tak exteriéru se může pyšnit takto dlouhou životností. Z dlouhé životnosti pro vás vyplývají i značné finanční úspory - jednou si obstaráte kamenný koberec a žádné další investice už nebudou potřeba po čas následujících desítek let.

5) Praktické vlastnosti

Moderní kamenné povrchy mají celou řadu jedinečných vlastností, jež zpříjemňují jejich používání. Například ty určené k venkovnímu použití perfektně absorbují vodu. To znamená, že se na kamenném koberci HH netvoří louže, jež by mohly v zimě zamrzat a znesnadňovat vám pohyb. Interiérový kamenný koberec se zas může pyšnit tím, že skvěle zachytává teplo. V zimě vás dokáže příjemně zahřát. Velice praktické je i to, že díky absenci spár se v kamenných kobercích nemůže usazovat špína a nečistoty. To značně usnadňuje jejich údržbu.

 

Realizace:

 

Články a informace o kamenném koberci:

Kamenný koberec interiér

Kamenný koberec cena

Kdy je pochozí kamenný koberec

Lišty kamenný koberec

Kamenný koberec spotřeba

Kamenný koberec postup

Kamenný koberec podlahové topení

Kamenný koberec svépomocí

Kamenný koberec údržba

Kamenný koberec na svislé plochy

Kamenný koberec na balkon

Kamenný koberec sprchový kout

Kamenný koberec na stěnu

 

Jak položit kamenný koberec

Co je kamenný koberec - Jak proměnit interiér s malým rozpočtem

Kde koupit kamenný koberec

Kamenný koberec recenze

Pojivo pro kamenný koberec

Kamenný koberec venkovní

Kamenný koberec zkušenosti

Kamenný koberec kolem bazénu

Pryskyřice na kamenný koberec

Kamenný koberec na schody

Kamenný koberec do koupelny

Kamenný koberec vzorník

Kamenný koberec na terasu

 

HHomitka.cz HHomietka.sk