UNIVERZÁLNÍ PENETRAČNÍ PODKLAD 5L

Kód: UPP5
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Skladem

OBSAH BALENÍ - 5kg/5l

 

VYDATNOST 0,20 - 0,25 l/m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Univerzální penetrace – silikát (křemičitany) a akryl
  • Vysoká vydatnost 0,20-0,25 l/m²
  • Dobré a intenzivní krytí
  • Zvětšuje přilnavost
  • Použitelná vně i uvnitř budov
  • Pro akrylovou, mozaikovou, silikonovou, křemičitou, silikonovo-křemičitou omítku
  • Snazší nanášení omítky, malty, dobře vyhlazuje
  • Omezuje a vyrovnává absorpci a vlhkost povrchu - tixotropní

 

APLIKACE

  

Univerzální penetrační podklad HORST HERMAMM je určen pro přípravu vnitřních a vnějších ploch a prostor. Naneste základní vrstvy vyztužených izolačních systémů na substráty vyrobené z desek z sádrokartonu, betonu, pórobetonu, sádry, cemento - vápencových povrchů, tvárnic, cihel a jiných keramických materiálů. Používá se před aplikací podlah, pokládání keramických dlaždic , tapetováním, malováním a omítáním. Univerzální penetrační podklad má vysokou schopnost pronikat do podloží, což vede k zesílení substrátu, zvýšení adheze a snížení absorpce. Chrání povrch před škodlivými účinky vlhkosti, eliminuje možnost znečištění a snižuje účinek propíchnutí barvy substrátu přes konstrukci. Univerzální penetrační podklad je hmota připravená ihned k použití. Má bílou barvu. Další barvy jsou k dispozici na žádost odběratele nebo je možno přidat tónovací barvu svépomocně. Penetrační podklad doporučujeme zabarvit pod tmavší odstíny dekorativní omítky.

 

 

ZPŮSOB POUŽITÍ

 

Univerzální penetrační podklad před použitím nutno promíchat pro dosažení konzistence. Je zakázáno kombinovat z jinými přísadami, s jinými materiály, ředit nebo zahušťovat. Podklad musí být suchý, čistý a nemastný. V případě volné sádry, barvy, odstraňte je. Univerzální penetrační podklad naneste štětcem nebo válečkem jako tenkou, rovnoměrnou vrstvu. Během aplikace základního nátěru, okolní teplota by měla být mezi + 5°C a + 25°C. Další práce lze provést po úplném vyschnutí podkladu. Průměrná spotřeba základového nátěru je 0,25 l / m2.

 

DOPORUČENÍ A SKLADOVÁNÍ

 

Pokyny obsahují rozsah použití výrobku, ale nemohou nahradit odbornou přípravu a práci zhotovitele. Výrobek by měl být skladován ve vzduchotěsném originálním obalu. Skladovací teplota od + 5°C do + 25°C. Výrobek je balen v obalech 5l, 10l. Záruční doba je 12 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

 

 

 BÁZE: DISPERZNÍ POJIVO, POJIVA, PŘÍSADY

 

 HUSTOTA: cca 1,45 g/m3

 

TEPLOTA APLIKACE: 5°C až 25°C

 

DOBA SCHNUTÍ: cca 3 hod.

 

SPOTŘEBA: 0,25l/m2 NA VYROVNÁVACÍ VRSTVĚ

 

OBSAH PEVNÝCH LÁTEK: cca 60%

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE: PN-C-81906:2003

 

HHomitka.cz HHomietka.sk

Doplňkové parametry

Kategorie: PENETRACE
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 25 kg