VYUŽITÍ MOZAIKOVÉ OMÍTKY

DEKORATIVNÍ / MOZAIKOVÁ OMITKA HH - tzv MARMOLIT

Omítka HH je novodobá dekorativní omítka na bázi vodou rozpustné aklrylové pryskyřice a vysoce kvalitních barevných křemičitých kamínků. Díky jednobarevné nebo vícebarevné kombinaci , můžete dosáhnout vysoce kvalitního designu/projektu, jak v interierovém, tak exterierovém stavebnictví.

Je vhodná jako ochrana pro různé typy povrchů: beton, klasické omítky, vápenco-cementové omítky, sádrokartonové desky, vrstvy zateplovacích systémů atd.

Mozaiková omítka (marmolit) "HH" + ceník »

Diky obsahu křemičitých kamínků je zároveň velmi odolná a vhodná především tam, kde hrozí mechanické poškození nebo kde je nutná větší odolnost materiálu vůči klimatickým podmínkám: vnější zdi budov, sokly budov, balkóny, oplocení, veřejná prostranství, komerční prostory, chodby, schodiště, kanceláře atd. Obsahuje fungicidy omezující růst hub, plísní a řas na povrchu, čímž zamezí častému čištění.  Je dobře odolná proti povětrnostním vlivům a diky své tvrdosti a barevnosti, zaručuje neustále perfektní vzhled povrchu. 

 omítka cz

Moderní fasáda postavená podle stavebních norem není jen vizuální ornament každé budovy. Dává a zdůrazňuje jedinečnost těla a kombinuje se s dekorativními technikami, přitahuje pozornost a zájem. Nová nabídka produktů HORST HERMANN v oblasti dekorativních omítek vám umožní dosáhnout jedinečných efektů, které nejen přilákají investora, ale i návrháře a architekta.

 

RADY A NÁVODY

VLASTNOSTI OMÍTKY

APLIKACE OMÍTKY

PŘÍPRAVA PENETRACE

 

HHomitka.cz HHomietka.sk

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení