PŘÍPRAVA A APLIKACE PENETRACE

UNIVERZÁLNÍ PENETRAČNÍ PODKLAD 

 

  

* Univerzální penetrace – silikát (křemičitany) a akryl

* Vysoká vydatnost 0,20-0,25 l/m²

* Dobré a intenzivní krytí

* Zvětšuje přilnavost

* Použitelná vně i uvnitř budov

* Použití pro akrylovou, mozaikovou, silikonovou, křemičitou, silikonovo-křemičitou omítku

* Snazší nanášení omítky, malty, dobře vyhlazuje

* Vymezuje a vyrovnává savost a vlhkost povrchu - tixotropní

 

 

APLIKACE

 

Univerzální penetrační podklad HORST HERMAMM je určen pro přípravu vnitřních a vnějších ploch a prostor. Naneste základní vrstvy vyztužených izolačních systémů na substráty vyrobené z desek z sádrokartonu, betonu, pórobetonu, sádry, cemento - vápencových povrchů, tvárnic, cihel a jiných keramických materiálů. Používá se před aplikací podlah, pokládání keramických dlaždic, tapetováním, malováním a omítáním. Univerzální penetrační podklad má vysokou schopnost pronikat do podloží, což vede k zesílení substrátu, zvýšení adheze a snížení absorpce. Chrání povrch před škodlivými účinky vlhkosti, eliminuje možnost znečištění a snižuje účinek propíchnutí barvy substrátu přes konstrukci. Univerzální penetrační podklad je hmota připravená ihned k použití. Má bílou barvu. Další barvy jsou k dispozici na žádost odběratele nebo je možno přidat tónovací barvu svépomocně. Penetrační podklad doporučujeme zabarvit pod tmavší odstíny dekorativní omítky.

 

 

 

Penetrační podklad (marmolit) "HH" + ceník »

 

ZPŮSOB POUŽITÍ

 

Univerzální penetrační podklad před použitím nutno promíchat pro dosažení konzistence. Je zakázáno kombinovat z jinými přísadami, s jinými materiály, ředit nebo zahušťovat. Podklad musí být suchý, čistý, rovný a nemastný. V případě volné sádry, barvy, odstraňte je. Univerzální penetrační podklad naneste štětcem nebo válečkem jako tenkou, rovnoměrnou vrstvu. Během aplikace základního nátěru, okolní teplota by měla být mezi + 5°C a + 25°C. Další práce lze provést po úplném vyschnutí podkladu. Průměrná spotřeba základového nátěru je 0,25 l / m2.

 

 

DOPORUČENÍ A SKLADOVÁN

 

Pokyny obsahují rozsah použití výrobku, ale nemohou nahradit odbornou přípravu a práci zhotovitele. Výrobek by měl být skladován ve vzduchotěsném originálním obalu. Skladovací teplota od + 5°C do + 25°C. Výrobek je balen v obalech 5l, 10l. Záruční doba je 12 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

 

  • BÁZE: DISPERZNÍ POJIVO, POJIVA, PŘÍSADY
  • HUSTOTA: cca 1,45 g/m3
  • TEPLOTA APLIKACIE: 5°C až 25°C
  • DOBA SCHNUTÍ: cca 3 hod.
  • SPOTŘEBA: 0,25l/m2 NA VYROVNÁVACÍ VRSTVĚ
  • OBSAH PEVNÝCH LÁTEK: cca 60%
  • TECHNICKÁ SPECIFIKACE: PN-C-81906:2003

 

 

RADY A NÁVODY

 

 APLIKACE OMÍTKY

 

VYUŽITÍ OMÍTKY

 

VLASTNOSTI OMÍTKY

 

 

 

 

HHomitka.cz HHomietka.sk

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení